Rybaření NORSKO

Moje projekty » Rybaření NORSKO

  • Aktuální ( 2015)
    Aktuální ( 2015)
  • Druhá verze (2012)
    Druhá verze (2012)
  • Původní web (2005)
    Původní web (2005)

Autor: Petr Pilný, Poslední změna: 25.1.2016

Ve firmě Rybaření NORSKO se aktivně podílím na správě stránek, internetového obchodu i jednání se zákazníky. Rybaření NORSKO je dynamicky se rozvíjející firmou nabízející produkty vlastní výroby i zboží předních světových výrobců z oblasti mořského rybolovu. Ve firmě spoluzodpovídám za zpracování objednávek, řízení výroby, rozšiřování obchodu a hledání jeho nových oblastí a firma se postupně staví na vlastní systémy vytvořené interně přímo pro naše potřeby.

Poskytuje kompletní servis pro všechny, kteří chtějí vyrazit do Norska od potřebného vybavení přes zajištění ubytování včetně zapůjčení vybavení až po preparaci trofejních úlovků. Více informací najdete na www.rybareninorsko.cz.

Základem nabídky je stále především vlastní ruční výroba jigových hlaviček a riperů s několikaletou tradicí, které se používají především v Norsku. Eshop nabízí přes 1000 položek zboží, které se snažíme držet skladem (>99%).

Stránky www.rybareninorsko.cz jsou tvořeny pro maximální přehlednost a bez zbytečně výrazné grafiky - to je v kategorii webů s podobným zaměřením poměrně výjimečné.